Great Lengths – predlžovanie vlasov

Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní vlasov! Great Lengths kladie najvyššiu prioritu na bezpečnosť napájania vlasov a ako jediná garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna.

Na aplikáciu vlasov používa digitálne stroje, rešpektujúce typ a hrúbku vlasu. Na odfarbovanie nepoužíva chemické prípravky a spojovací materiál biopolymerizovaný keratín má identickú molekulárnu mriežku ako ľudský vlas. Spoje sú ultratenké a mimoriadne pevné. Vďaka takmer neviditeľnému spoju ho je možné užívať 4-7 mesiacov s 0 % poškodením vlasového vlákna a pokožky.
Great Lengths kladie zvláštny dôraz  na výber a spracovanie vlasov, jeho následnú impregnácia a ručné triedenie v smere rastu vlasov, v dôsledku čoho nedochádza k ich uzleniu. Ide o chrámový výber vlasov, ktoré majú pevnú lesklú štruktúru. Minimálne sa štiepia, takže sú krásne a prirodzené.

Biopolymerizovaný keratin –  spája  nadpájané vlasy, obsahuje identickú  štruktúru ľudských vlasov. Spoje necítime ani na dotyk a čo je najdôležitejšie, nezaťažujú a ani nepoškodzujú vlastný vlas.

Systém Multisonic je unikátne technologické zariadenie, pomocou ktorého sa spája naraz 5 spojov. Zariadenie je plne digitalizované, využíva tlak a najjemnejšie ultrazvukové vlny. Predlženie trvá 45 minút  ! Vďaka takmer neviditeľnému  spoju, je možné vlasy nosiť 4-6
mesiacov.

Jednou z najväčších výhod metódy Great Lengths je absolútne bezchybná aplikácia. Vďaka čomu máme dokonalý spoj, ktorý sa nezosúva, vlasy sa nevyčesávajú a celkový vzhľad je veľmi prirodzený.

Lekart hairdressing © 2022 website by binary-bay