Náš tím

Marieta
Marieta

Education Technical Director / Education Stylist Director

Je spolumajiteľkou a manažérkou salónu. Tejto práci sa venuje viac ako 20 rokov. Kariéru jej odštartovala výhra súťaže Hair Idol v Londýne. Skúsenosti čerpala na rôznych školeniach v akadémiách ako sú: Sasoon Academy London, TONI&GUY, L’Oreál Professionnel, Schwarzkopf a Wella . Roky sa venovala vzdelávaniu kaderníkov v Anglicku, na Slovensku a v Českej Republike v čom pokračuje aj naďalej. Jej prioritou je odovzdať čo najviac vedomostí svojim zamestnancom a zabezpečiť tak jednotnú kvalitu služieb v salóne Lekart.

Peter
Peter

Stylist Director - Technician Director

Jeho výnimočnosť  tkvie hlavne v tom, že svoju prácu vykonáva stopercentne a precízne. Najviac zo všetkého ho bavia pánske a dámske strihy a tiež fúkanie vlasov do všetkých tvarov. Ak potrebujete štýlový účes , farbu alebo strihanie, neváhajte a objednajte sa u Petra. Okrem dokonalého účesu Vám ochotne a rád poradí , ako sa o vlasy vhodne starať a aké produkty sú pre Vaše vlasy najvhodnejšie.

Monika
Monika

Receptionist

Potrebujete sa objednať alebo potrebujete akékoľvek informácie ohľadom salónu a našich služieb? Predstavujeme vám recepčnú Moniku. Bude to prvý hlas v telefóne a prvá tvár v salóne ktorú uvidíte. Jej milý prístup ku klientom je samozrejmosťou, na vaše otázky vám odpovie ochotne a vaše objednávky vybaví rýchlo.

Adriana
Adriana

Stylist Director - Technician Director

Najradšej zo všetkého experimentuje s pestrými a extravagantnými farbami. Šikovne Vám vyčarí plážové vlny alá Beyoncé a pánom poradí vhodný účes podľa posledných módnych trendov. Verí, že správne zvolená vlasová starostlivosť a zdravá pokožka hlavy sú základom zdravých vlasov. Aďka je tou správnou osobou, ktorá Vám ponúkne tú najvhodnejšiu kúru. 

Lekart hairdressing © 2022 website by binary-bay