Náš tím

Marieta
Marieta

Education Technical / Stylist Director

Je manažérkou salónov. V rokoch 2004 - 2007 pôsobila v prestížnych salónoch v Londýne. V roku 2005 sa zúčastnila Kaderníckej sútaže Hair Idol, kde sa umiestnila na prvom mieste za mesto Londýn. V Bratislave pracuje od roku 2007. Pravidelne sa zúčastňuje školení a seminárov v Londýne a London fashion weeku. Jej špecializáciou je farbenie a predlžovanie vlasov.

Monika
Monika

Receptionist

Potrebujete sa objednať alebo potrebujete akékoľvek informácie ohľadom salónu a našich služieb? Predstavujeme vám recepčnú Moniku. Bude to prvý hlas v telefóne a prvá tvár v salóne ktorú uvidíte. Jej milý prístup ku klientom je samozrejmosťou, na vaše otázky vám odpovie ochotne a vaše objednávky vybaví rýchlo.

Peter
Peter

Stylist - Technician

Jeho výnimočnosť  tkvie hlavne v tom, že svoju prácu vykonáva stopercentne a precízne. Najviac zo všetkého ho bavia pánske a dámske strihy a tiež fúkanie vlasov do všetkých tvarov. Ak potrebujete štýlový účes , farbu alebo strihanie, neváhajte a objednajte sa u Petra. Okrem dokonalého účesu Vám ochotne a rád poradí , ako sa o vlasy vhodne starať a aké produkty sú pre Vaše vlasy najvhodnejšie.

Adriana
Adriana

Stylist - Technician

Aďka je súčasťou nášho tímu od roku 2015. Počas tohto obdobia sa zúčastňovala a naďalej sa zúčastňuje rôznych školení akadémií Loreál , módnych prehliadok a fotení do magazínov. Najradšej zo všetkého experimentuje s pestrými a extravagantnými farbami. Šikovne Vám vyčarí plážové vlny alá Beyoncé a pánom poradí vhodný účes podľa posledných módnych trendov. Verí, že správne zvolená vlasová starostlivosť a zdravá pokožka hlavy sú základom zdravých vlasov. Aďka je tou správnou osobou, ktorá Vám ponúkne tú najvhodnejšiu kúru. 

Lenka
Lenka

Stylist - Technician

Slniečkom nášho tímu je vždy pozitívne naladená Lenka. Tajomstvom spokojnosti jej klientov je dôkladná komunikácia a pochopenie ich potrieb. Radosť jej robí úprava pánskych strihov a brady. Okrem toho sa vždy rada vyblázni na zapletaní rôznych druhov copíkov a spoločenských účesoch. Je zástancom tvrdenia, vlasy robia človeka.

Lekart hairdressing © 2019 website by binary-bay